Ми у соцмережах
відділ продажів
+380 67 690 84 12
Сучасні та комфортні приміщення для переговорів, ділових зустрічей, тренінгів тощо
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ
Wi-fi, маркерні дошки та фліп-чарти, плазмові панелі з підключенням через HDMI-кабель, можливість друку та копіювання документів, безкоштовна парковка для ваших гостей. Чай, каву та смаколики ми забезпечимо ;)
Переговорна №1
Будь-який мозговий штурм потребує атмосфери, яка сприятиме польоту фантазії. Наша космічна кімната обов'язково сподобається креативним командам. Якщо і створювати ідею, то тільки космічного масштабу! Кількість місць: до 13 чол.
Ціна/год. = $15
Переговорна №2
Невелика переговорна кімната на 6 місць чудово підійде для камерних зустрічей. Інтер'єр, виконаний у приємних зелених відтінках, дозволить задати спокійний і позитивний тон переговорам.
Ціна/год. = $10
Переговорна №3
Стильний і стриманий дизайн переговорної кімнати, виконаної в чорно-червоних кольорах, — чудовий вибір для проведення ділової зустрічі з колегами чи партнерами по бізнесу. Кількість місць: до 13 чол.
Ціна/год. = $15
Конференц-зал
Бажаєте організувати тренінг, зібрати колег для підведення річних підсумків або обговорення стратегічних цілей компанії? Наш просторий конференц-зал, де вільно можна розмістити до 50 учасників, до ваших послуг.
Ціна/год. = $30
ЯК З НАМИ ЗВ’ЯЗАТИСЯ?

м. Київ, вул. Магнітогорська, 1а

Відділ продажів
+38 067 690 84 12
E-MAIL: sales@platformaoc.com